Ograniczaj straty ciepła – oszczędzaj energię!

Kiedy temperatura powietrza na zewnątrz spada znacznie poniżej zera, zdarza się, że przez kanały wentylacyjne, przez które usuwane jest zanieczyszczone powietrze, następują także utraty ciepła. Zastosowanie centrali wentylacyjnych powoduje natomiast, że powietrze, które wwiewane jest do wnętrza budynku wcześniej jest ogrzewane, dzięki czemu pomieszczenia nie wychładzają się. Świeże powietrze, które dociera do wnętrza budynku, ogrzewane jest za pomocą nagrzewnic lub przez wykorzystanie ciepła powietrza usuwanego.

Wentylatory

Proponowane przez nas wentylatory produkowane są przez światowej sławy firmę Systemair. Są to urządzenia nowoczesne, wykorzystujące rozwiązania, jakie daje najnowsza technologia. Świetnie nadają się do pracy w małych biurach, domach, jak również w dużych przedsiębiorstwach. Do wentylacji domów zaleca się wykorzystanie kompaktowych urządzeń sterowanych elektronicznie o wielkości dostosowanej do wielkości domu. W efekcie uzyskuje się nie tylko czyste powietrze, ale również obniżenie kosztów zużycia energii elektrycznej. W przypadku zakładów przemysłowych polecamy szereg rozwiązań, w zależności od potrzeb i charakteru danego przemysłu. Jak większość nowoczesnych urządzeń, również i te wentylatory są niezwykle ekologiczne i ekonomiczne – pobierają niewielką ilość energii. w naszej ofercie znajdują się wszelkie elementy potrzebne do zamontowania kompleksowej wentylacji. Chcąc poznać szczegóły naszej oferty, zapraszamy do zapoznania się z zakładką „Materiały PDF”.

 

W naszej ofercie znajdują się wentylatory do kanałów okrągłych i prostokątnych. Nie ma dla nas miejsca, do którego byśmy nie dotarli. Jesteśmy w stanie zamontować nowoczesną wentylację w każdych warunkach.

 

Wentylatory dachowe sileo są urządzeniami z wyrzutem pionowym lub poziomym z podłączeniem okrągłym lub prostokątnym. Ich głównym atutem jest niezwykle cicha praca – w porównaniu z poprzednikami, sileo pracuje o 50% ciszej. Poza tym te wentylatory mogą być montowane bez przejścia dachowego, dzięki czemu montaż staje się o wiele łatwiejszy i tańszy. Wentylatory te mają wbudowany wskaźnik efektywności, co pomaga zmniejszać koszty zużycia energii.

 

Wentylatory osiowe występują w kilku rodzajach. Część z nich znajduje zastosowanie tylko przy wywiewach, inne przy wywiewach i nawiewach, a jeszcze inne rodzaje przy samych nawiewach lub też wentylacji strumieniowej. Wentylatory osiowe montuje się w różnych gałęziach przemysłu.

 

Wentylatory z silnikami EC są urządzeniami wyjątkowo energooszczędnymi. Dzięki wbudowanemu elektronicznemu układowi sterującemu, wentylator zawsze znajduje się w optymalnym zakresie pracy. Poza tym są to urządzenia, które wyróżniają się wyjątkowo długą żywotnością

 

Wymienione wyżej wentylatory mogą mieć różnorodne zastosowanie. W naszej ofercie znajdują się wentylatory przeciwwybuchowe, oddymiające, chemoodporne, promieniowe oraz specjalne do użytku domowego.

Sprawdź naszą ofertę

logotyp wentylacja

Copyright © 2014 Ang.com.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie: Webstar & Jellinek Studio